Gremium M/C Kalisz website
 
 

Klub motocyklowy Gremium M/C założony został w 1972 w Mannheim i jest jednym z największych klubów w Europie. Klub posiada ponad 100 chapterów w takich krajach jak Niemcy, Włochy, Polska, Słowenia, Wyspy Kanaryjskie, Bośnia i Hercegowina, Austria, Hiszpania, Serbia, Wenezuela, Tajlandia i Turcja.Mimo odległości wszystkie oddziały współpracują ze sobą i utrzymują bliskie-braterskie kontakty. Spotykamy się na Zlotach i licznych imprezach organizowanych przez poszczególne chaptery, gdzie mamy możliwość wymiany doświadczenia i zacieśniania braterskich więzi.

"Barwy" naszego klubu oddają nasze poglądy oraz siłę jedności. Przedstawiają wschodzące słońce i zaciśniętą pięść, wyciągniętą do nieba. Nasz klub jest wspólnotą motocyklistów, którzy przynależnością i braterstwem wcielają właściwy sobie sposób życia.
Gremium M/C nazywany jest również jako "Czarne Siódemki " (Black Seven) i przyjęło za swoją cyfrę 7 za przewodnią, między innymi z powodu szczęścia jakie przynosi.

Gremium M/C należy do elitarnego grona klubów 1%   

Nazwy "BLACK SEVEN", "BAD BOYS", "BAD GIRLS", "BAD KIDS" są znakami używanymi nie tylko przez rodziny ale i osoby które wspierają Klub i stanowią tzw. "SUPPORT"


GREMIUM KALISZKaliski oddział Klubu powstał z zapalonych motocyklistów z Kalisza i okolic, którzy postanowili stworzyć i działać jako jedna całość. 
Do spotkania i założenia oddziału doszło 15 kwietnia 2008 roku. Inicjatorem spotkania był obecny President oddziału - Kwiatu, który od 2004 roku był członkiem supportowego klubu GREMIUM o nazwie Eques Apocalypsis ze Śremu.

Wyremontowaliśmy i otworzyliśmy nasz pierwszy clubhouse. Prace przy nim zacieśniały nasze więzi i tylko umacniały relację z wszystkimi goszczącymi u nas ludźmi z Klubu Gremium M/C Poland a także z innymi klubami M/C w kraju.

Dzięki aktywnemu działaniu na licznych imprezach i spotkaniach z Gremium w Polsce
5 grudnia 2008
  otrzymaliśmy status Prospect Gremium M/C Poland- Chapter Kalisz.
Przyjęliśmy to jako wyróżnienie i z dumą reprezentujemy po dzień dzisiejszy Barwy oraz sposób życia w Klubie.

 Latem 2009 rozpoczęliśmy prace nad naszym nowym
domem klubowym.
Poprzedni Clubhouse, szybko okazał się zbyt mały by pomieści nas i naszych Gości. Po 4 miesiącach zakończyliśmy prace i 23 stycznia 2010 r oficjalne rozpoczęliśmy działanie nowego clubhausu.
Na imprezie inaugurującej otwarcie ugościliśmy wielu Braci z kraju jak i zagranicy. Frekwencja Gości na otwarciu przerosła nasze najśmielsze wyobrażenia!.

2 kwietnia 2011 roku nasz oddział otrzymał status Full Member Chapter, co było dla nas nie lada zaskoczeniem. Czujemy się zaszczyceni tą nominacją i z dumą dołączyliśmy do wielkiej Czarno-Białej rodziny.